Osiedle Lotników II

Zachodnia część Piły, a dokładniej ulica Kołobrzeska na osiedlu Górnym, stała się miejscem dynamicznego rozwoju mieszkaniowego. W 2019 roku PRIMEDEVELPER rozpoczął rewitalizację jednego z historycznych koszarowców, nadając mu nowe życie. Trzy lata intensywnych prac przywróciły budynkowi z lat 30. XX wieku dawną świetność, przekształcając go w nowoczesny kompleks mieszkaniowy z 109 unikalnymi mieszkaniami.

Osiedle Lotników

Rewitalizowany budynek zachował oryginalną architekturę, w tym owalną klatkę schodową, ceglane ściany i drewniane elementy konstrukcyjne. Dodano nowoczesne udogodnienia, takie jak ogrzewanie i ciepła woda z MEC, ogrzewanie podłogowe oraz łącze światłowodowe. Wysokie pomieszczenia, sięgające 3-3,5 metra, oferują nieograniczone możliwości aranżacyjne. Otoczone drzewami i zielenią, Osiedle Lotników łączy piękno, oryginalność i historię z nowoczesnością.

wizualizacja nowej inwestycji Primedeveloper (żródło: strona internetowa inwestora)

Osiedle Lotników II – Nowoczesna Zabudowa

Jeśli cenisz nowoczesne budownictwo, najnowsza inwestycja, Osiedle Lotników II, z pewnością cię zainteresuje. Budowa pięciokondygnacyjnego bloku rozpoczęła się w drugiej połowie zeszłego roku. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań – od kawalerek po przestronne mieszkania z dwoma lub trzema pokojami. Parterowe mieszkania posiadają ogródki, natomiast te na wyższych piętrach – balkony.

Spektakularne Widoki i Nowoczesne Udogodnienia

Jednym z największych atutów Osiedla Lotników II jest jego położenie – to jeden z najwyżej położonych budynków w Pile, co zapewnia mieszkańcom zapierające dech w piersiach widoki na miasto, zwłaszcza od strony wschodniej. Projektując mieszkania, zadbano o brak barier architektonicznych, co czyni je dostępnymi dla wszystkich. Planowane zakończenie budowy i oddanie mieszkań do użytku nastąpi najpóźniej w sierpniu 2025 roku.

Przestronne i Jasne Wnętrza

Mieszkania w Osiedlu Lotników II charakteryzują się wysokością od 3 do 3,10 metra, co daje poczucie przestrzeni i swobody. Duże okna, niezależnie od orientacji względem stron świata, zapewniają optymalne doświetlenie pomieszczeń, tworząc jasne i przytulne wnętrza.

wizualizacja nowej inwestycji Primedeveloper (żródło: strona internetowa inwestora)

Szeroki Wybór Mieszkań

W inwestycji dostępne są mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 26 m² do 72 m², co pozwala na wybór idealnego lokum dla singli, par, jak i rodzin. Dodatkowo, istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego oraz komórki lokatorskiej, co zwiększa komfort codziennego życia.

mw.pila
12.06.2024