INWESTYCJA MIESZKANIOWA NA PODCHORĄŻYCH

Na wiosnę ESC planuje rozpocząć kolejną inwestycję mieszkaniowa przy ul. Podchorążych. Nowy budynek powstanie na działce położnej bezpośrednio przy ul. Podchorążych, pomiędzy budynkiem przychodni a marketem „Czerwona torebka”.

IMG_4491-a

widok na pustą działkę pomiędzy marketem „Czerwona torebka” a budynkiem przychodni

Czterokondygnacyjny, dwu-klatkowy blok będzie posiadał 32 mieszkania, kilka lokali usługowych na parterze oraz garaże jedno i dwu-stanowiskowe. Każdy segment będzie wyposażony w windy. Na pierwszych dwóch piętrach zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 40 do ponad 60 metrów kwadratowych. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano lokale nawet 90 metrowe, wyposażone w antresole dodatkowo zwiększające powierzchnie mieszkań oraz znacząco poprawiające ich funkcjonalność.

wizualizacja-2

wizualizacja nowej inwestycji ESC – autorstwa Pracowni architektonicznej WOJTASIK z Piły

Nowe budynki mieszkaniowe przy ul. Podchorążych cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Można powiedzieć, że jest to idealna lokalizacja dla wszystkich. W pobliżu znajdują się PWSZ, przystanki autobusowe, gabinety lekarskie, galerie handlowe, a także ścieżki rowerowe, Aquapark i centrum fitness.

Warto przy tej okazji wspomnieć o budynku marketu „Czerwona torebka”, który powstał pod koniec 2014 r. Obiekt po kilu miesiącach działalności, wskutek likwidacji sieci dyskontów w całym kraju, został zamknięty i od jakiegoś czasu wystawiony jest na sprzedaż. Być może kolejna inwestycja w bliskim jego sąsiedztwie sprawi, że obiektem zainteresuje się inna „sieciówka”. Przypomnijmy, że zgodnie z założeniami urbanistycznymi miasta, zaraz obok na terenach przy Aquaparku powstać ma dość duże osiedle mieszkaniowe.

wizualizacja-5

wizualizacja-4

wizualizacje nowej inwestycji ESC – autorstwa Pracowni architektonicznej WOJTASIK z Piły

mw.pila
31.01.2016